O Nas

Szczęśliwy Brzuszek to firma cateringowa, która zapewni Państwa dzieciom zdrowe i bezpieczne posiłki dostosowane do ich wieku, a co za tym idzie wymagań żywieniowych. Nasza kadra zdaje sobie sprawę z tego, jak zbilansowana dieta będzie wpływała na prawidłowy rozwój dziecka. Dlatego stworzyliśmy specjalną ofertę cateringową dla żłobków. Pragniemy wykształcić prawidłowe nawyki żywieniowe u dzieci już od najmłodszych lat, serwując im pełnowartościowe posiłki, które będą smaczne i wolne od chemicznych konserwantów. O bezpieczeństwo żywności dba nasz personel, a także odpowiedni sprzęt, który utrzymuje temperaturę każdego dania. Nasza firma uwzględnia różne potrzeby dietetyczne maluchów. Staramy się nie dodawać zbyt dużej ilości soli, czy ostrych przypraw, które nie są odpowiednie dla dzieci w tym wieku. Maluchy chętniej spożywają posiłki, jeżeli są blendowane, ponieważ nie mają wtedy problemów z gryzieniem. Serwujemy więc smaczne zupki oraz wiele innych dań.

Posiadamy także specjalną ofertę dla przedszkoli. Zapewniamy Państwu:
- zdrowe i świeże posiłki dla dzieci w wieku przedszkolnym,
- urozmaicone dania na bazie warzyw i innych składników,
- zbilansowaną dietę zawierającą potrzebne składniki pokarmowe,
\
- transport posiłków w odpowiednich warunkach,
- przygotowywanie żywności według zasad higieny i bezpieczeństwa.

Produkty, które wybieramy do przygotowywania dań, nie posiadają chemicznych ulepszaczy i są zawsze świeże! Często wykorzystujemy produkty sezonowe, które są zdrowe i pozwalają skomponować dietę w taki sposób, aby zawierała składniki pokarmowe ważne dla dzieci w wieku przedszkolnym.

System HACCP, który stosujemy, pozwala nam wykluczyć wszelakie zagrożenia związane z przygotowywaniem posiłków.

Zapewniamy terminowy dowóz produktów żywnościowych. Zapraszamy do kontaktu - firma cateringowa Szczęśliwy Brzuszek z Tych.

I'm a description